Tasuta tarne tellimustele alates 49.99€

Soojakotid ja magamiskott beebidele

 Soojakotid ja magamiskott beebidele

Soojakotid ja vankrikindad- Magamiskotid beebidele - rahulikuks uneks ja värvilisteks unenägudeks!

Otsid stiilset magamiskotti vastsündinule või beebile? BabyDost leiate erinevas suuruses ja aastaaegadega magamiskotte kärudele ja turvahällidele.
Meie pakutavad beebide magamiskotid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning neil on beebile mugavust tagavad lukud. Samuti pakume sportimiseks magamiskotte, universaalseid kärusid ja turvavööaukudega turvatoole, mis võimaldavad turvavöödega beebi turvatooli või kandekotti kinnitada.
Beebidele mõeldud magamiskotid sobivad ideaalselt mitte ainult kodus, vaid ka reisil olles. Neid tuleks kohandada vastavalt beebi pikkusele, et mitte piirata tema liigutusi. Tänu erinevatele suurustele saab magamiskotte kasutada nii kärus kui ka kandekotis või võrevoodis. Ümbrikud – magamiskotid on suurepärane alternatiiv rasketele tekkidele või tekkidele.
Talvised/sügisesed soojad magamiskotid beebikärule.
Kingi oma beebile mugavust ja mõnusat soojust sügistalvistel jalutuskäikudel! Vaja on vaid kvaliteetset magamiskotti, et lapsel külm ei hakkaks. Võimalikud on talvised jalutuskäigud pargis või metsas, külaskäigud vanavanemate juurde, arstide vastuvõtud, ostlemine – ka siis, kui väljas on külm ja tuuline. Kui tahad kindel olla, et beebil külm ei hakka, ostke vankrile soe talvine magamiskott. See on tõeliselt praktiline alternatiiv vanematele, kes ei armasta oma võsukesi paksudesse kombinesoonidesse riietada, sest magamiskott võimaldab vältida raskeid ülerõivaid.
Magamiskotid pakuvad ka suurepärast kaitset vihma või lume eest.
Magamiskott on suurepärane kingiidee Sinu lähedastele! Magamiskotid, nagu ka rombid, armastavad määrduda, nii et iga lapsevanem on kindlasti rõõmus lisamagamiskoti üle oma väikesele. Peate lihtsalt valima magamiskoti - villase, polaar- või muu materjaliga.

Hide Sidebar Ruudustik Nimekiri
Page

Showing 1-32 of 96 relults

2 3 4 5
Hide Sidebar Ruudustik Nimekiri
Page

Showing 1-32 of 96 relults

2 3 4 5