Tasuta tarne tellimustele alates 60€

Sünnitusjärgsed komplekt "Emade kott"

21,44 €
Saadavus: Laos
SKU:
GIMD-KRAIT01

Sünnituspakk emale

Sünnitusjärgsed komplekt "Emade kott"

 

 

 • 1 x Komplekt "Sünnituskomplekt haiglasse" mugavas sangadega kotis

Viimane rasedusnädal on ettearvamatu - peab olema pidevalt valmis sünnitusmajja minekuks. Kiirustades võib juhtuda, et ei jõuta kõike vajalikku valmis panna ning mõned asjad jäävad maha. Selleks, et oleksite lapse sünniks ja sünnitusjärgseks perioodiks valmis ja sellega kaasneksid ainult positiivsed emotsioonid, esitleme me teile kõik-ühes lahendust - Sünnituskomplekt haiglasse. Nii ei pea te paanitsema, et midagi unustanud olete.
Selle sünnituskomplektiga olete sünnitusmajja minekuks valmis*. Komplekt sisaldab kõike vajalikku, et haiglas hakkama saada. Kaob ära vajadus käia erinevate poodide vahel, leidmaks kõike vajalikku. Lisaks aitab see raha säästa, sest te ei pea ostma tooteid hulgi või ülamäärasel hulgal. Siin komplektis on kõike just parasjagu.
Selle komplekti koostamiseks võtmise arvesse erinevaid uuringuid ning suhtlesime ka emadega. Kogemus näitab, et enamik emasid otsib infot internetist. Siiski on erinevatel lehekülgedel pakutavate toodete seast raske mingisugust komplekti kokku panna ning see võtab kõvasti aega. Meie sünnituskomplektis on kõik see, mida iga ema sünnitusmajas vajab. Lisaks oleme pannud suurt rõhku toodete väljavalimisele, et kindlustada nende kõrge kvaliteet.

Ostes Sünnituskomplekti, jätad kogu ettevalmistamise meie kanda !

 • Komplekt on komplekteeritud nii, et see rahuldaks kõiki tulevaste emade vajadusi
 • Sünnituskomplektis on täpne hulk tooteid, mida sünnitusmajas vaja läheb
 • Mõned tooted on spetsiaalselt selle komplekti jaoks valmistatud ning neid ei ole mujalt poodidest või apteekidest saada.
 • Hügieenitooted (salvrätid, matid) on tootnud saksa ettevõte Paul Hartmann AG, kes on üle maailma tuntud oma professionaalsete kirurgi- ja hügieenitoodete poolest
 • Sünnituskomplektiga säästad aega ja raha
 • See on hea kingitus igale lapseootel naisele
 • Kogu komplekt on tugevas brändikotis, millel on "babydo" logo. Komplekt on lihtsas sangadega kotis, mida on väga kerge transportida.
 • Kõik tooted on kasutamiseks valmis
 • *Komplekt ei sisalda tooteid, mida tarbitakse individuaalselt või enda äranägemise järgi (nt kreemid, kosmeetika, ravimid jne). Iga naine, kes neid tarvitab, peab nende olemasolu eest ise hoolitsema. Lisaks ära unusta ka individuaalseid riideid (hommikumantel, suuremad särgid, dokumendid, mobiiltelefon koos laadjaga)

Komplekt sisaldab

 • 4 x Hügieenisidet Premium MAXI, Hartmann (kõrge imavus)
 • 6 x Hügieenisidet Premium MIDI, Hartmann (keskmine imavus)
 • 4 x Hügieenisidet Premium MINI, Hartmann (väiksem imavus)
 • 4 x Hügieenisidet Premium Ultra MICRO, Hartmann (ligikaudne päevasele hulgale)
  Sünnitusjärgsel ajal ei ole sobilik kasutada tavalisi hügieenisidemeid, sest vedelike eritus suureneb märgatavalt. Vaja läheb spetsiaalse imavusega hügieenisidemeid. MAXI hügieenisidemed on mõeldud kasutamiseks esimestel tundidel pärast sünnitust. Pärast vedelikuerituse langust liigutakse väiksema imavusega sidemete peale (MIDI, MINI) ja lõpuks igapäevaste hügieenisidemete peale (Ultra MICRO), mis on meie komplektis samuti olemas.
 • 3 x Võrguga aluspüksid MoliCare FixPants, Hartmann. Võimalik valida suurust : L (puusaümbermõõt 50-120 cm) või XL (100-160 cm).
  Eriti vastupidavad ja elastsete võrgusilmadega aluspüksid, mis on valmistatud venivast ja eriti pehmest puuvillasest materjalist. Aluspüksid on pehmed ja need ei pressi kõhule (mis on pärast sünnitust eriti tähtis). Valides suurust soovitame me valida tavapärasest suurema, sest kohe pärast sünnitust hakkab kõht aeglaselt vähenema.. Üle keskmise ja pika kasvuga naistel soovitame valida XL suuruse.
 • 4 x Veekindlat matti, Hartmann
  Neid matte võib kasutada kas sünnituse ajal või pärast seda. Tunnete ennast mugavalt ja kuivana. Matid sisaldavad vedelikukindlat kihti ja ka niiskust imavat kihti.
 • 4 x ühekordset rinnapatja
 • 2 x "Multi-mam" rinnanibude hooldamise kompressi
  Rahustab valusaid nibusid ja kaitseb ümbritsevat nahka, vähendab turset. Väga tõhus ja lihtne kasutada.
  (rohkem infot Multi-Mam kompressi kohta)
 • 1 x Mugavad avatud sussid (pehmed, kummist tallaga, universaalse suurusega 30cm)
 • 1 x Ühekordsed salvrätid karbis "Premium Soft"
  Sobib igaks juhtumiks. Papist karbis. Salvrätte on väga lihtne ühe käega karbist välja võtta, kui teine käsi peaks olema hõivatud.


UUS! Lisaks saate osta ka:
Multi-gyn Compresses 2 tk

Leevendab koheselt ebamugavustunnet välisel intiimpiirkonnal. Välise intiimpiirkonna koheseks hoolduseks ja mugavuseks. Eriti soovitatav kudede hoolduseks hemorroidide ja lõhede ennetamisel. Multi-Gyn kompressid on ideaalsed naistele, kes tunnevad ebamugavust välisel intiimpiirkonnal raseduse ajal või pärast sünnitust. Kasutusjuhend on lisatud pakendisse.

 

Koostisained: Multi-Gyn kompressid on mitteimavad, lamineeritud ja bioaktiivse geeliga immutatud kompressid. Kompress loob ideaalse mikrokeskkonna samal ajal kui geel hooldab kudesid.

Multi-gyn Femiwash intiimhügieeni vaht 100ml

ÕRNAKS JA SEEBIVABAKS HOOLDAVAKS INTIIM-HÜGIEENIKS

Kasutamine: Multi-Gyn FemiWash puhastab ja värsken-dab intiimpiirkonda. On eriliselt õrn ja ohutu ning ei põh-justa ärritust isegi kõige tundlikumal limaskestal. Femi-Wash sobib ideaalselt teie igapäevaseks intiimhügiee-niks. See on seebivaba ja tasakaalustatud pH-ga, austu-sega loomuliku mikrofloora suhtes.

 

SEEBIVABA PESE-MISEMULSIOON VÄLISPIDISEKS KASUTAMISEKS INTIIMPIIRKONNAS. ERILISELT ÕRN JA OHUTU, EI PÕHJUSTA ÄRRITUST. TASAKAALUSTATUD pH TASEMEGA, EI SISALDA LÕHNA- JA SÄILITUSAI-NEID. PÕHINEB PATENTEERITUD 2QR-KOMPLEK-SIL.

Kasutamisjuhend: vajutage pumba abil enda käele veidi kontsentreeritud FemiWash vahtu. Kandke vaht õrnalt intiimpiirkonnale ja loputage veega. Femi-Wash`i võib kasutada ka keha teistel tundlikel piirkonda-del. Multi-Gyn FemiWash‘i unikaalne vorm jätab teie na-hale siidiselt pehme tunde. Koostis: Eriti õrn ja ohutu. Sisaldab looduslikke koostisaineid ja piimhapet. Ei sisalda lõhna- ja säilitusaineid, seepi ega ärritavaid aineid. Tasa-kaalustatud pH tasemega.

Multi - mam after birth Intiimhooldus 75 ml

Multi-Mam After-Birth sprei kaitseb ja niisutab välise intiimpiirkonna tundlikku nahka, mis võib sageli pärast sünnitust tundlik olla. Samuti toetab see naha loomulikku taastumisprotsessi. Multi-Mam After-Birth spreil on õrn, veganlik koostis, mis põhineb looduslikel koostisainetel, nagu Rosa centifolia ja Aloe vera. See ei sisalda parfüüme ja on dermatoloogiliselt testitud. Käepärane ja hügieeniline pihusti moodustab peene udu ja seda saab kasutada pudeli mistahes asendis, isegi pudeli põhi üleval (360 kraadi). Kõike selleks, et anda teile hea algus.

Kuidas Multi-Mam After-Birth spreid kasutada?

Enne kasutamist loksutada korralikult. Pihustage otse intiimpiirkonnale millal iganes soovite rahustamist. Võib kasutada õmblustel ja koheselt pärast sünnitust*.
*Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada lahtistel haavadel.

Kui sageli pean ma Multi-Mam After-Birth spreid kasutama?

See sõltub teie ebamugavustunde tasemest. Võite Multi-Mam After-Birth spreid kasutada alati, kui soovite naha rahustamist. Võite pihustada seda intiimpiirkonna naha kaitsmiseks iga kord, kui külastate WC-d.

Oriva - hambakomplekt. Komplekt sisaldab: hambahari, hambapasta 6 g.

Lisainfo
Manufacturer babydo
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Sünnitusjärgsed komplekt "Emade kott"

Sarnased tooted