Tasuta tarne tellimustele alates 60€

"Baby Shusher" imeline rahusti

39,99 €
Saadavus: Laost otsas
SKU:
312-BSH

Revolutsiooniline toode noortele peredele. Teada-tuntud ja doktorite poolt heakskiidetud viis beebide rahustamiseks. "Ššššš..."
Žiūrėti video

Miego Stebuklas
"Baby Shusher" loodi Zankeri peres, Ameerika Ühendriikides. Kui üks nende tütardest oli väga noor, ei rahustanud teda miski ja ta ei saanud korraga pikalt magada. Perekond oli juba lootust kaotamas, kui isa tuli heale mõttele. Tüdrukut näis rahustavat ainult kussutamisega kaasnevad helid nagu "Š-š-š..", mis aitasid tal pikemalt magada.

"Baby Shusher" näol on tegemist revolutsioonilise tootega, millel on teada-tuntud ja doktorite poolt heakskiidetud viis beebide rahustamiseks. BabyShusher aitab peatada beebi “nutuhoo”, aktiveerides looduslikud rahustavad refleksid. Rütmilised “kussutamine” helid meenutavad beebile samu helisid, mida ta kuulis ema kõhus olles: erinevad helid nagu südamelöögid, vere liikumine, ema hingamine jne. Uuring näitas, et need helid olid beebi jaoks üsna valjud, kuni 95dB. See on umbes sama nagu tolmuimeja hääl. Kuigi need helid võivad esmasel kuulmisel olla valjud, on rütmiline kussutamine beebi jaoks ühtaegu nii rahustav kui ka tuttav heli.

  • ”Maagiline” abimees – mängib rütmilist “kussutamise” heli, mis aitab beebi kiiresti maha rahustada
  • Väga kompaktne ja mugav erinevates kohtades kasutamiseks: sõimedes, voodites, vankrites jne. Vahet pole, kus beebi nutma puhkeb, BabyShusherit on alati lihtne kaasa võtta ja see on alati valmis last rahustama. Olgu see siis sõpradega väljas olles, sünnipäevadel, ostlemisel või toidupoodi külastades.
  • Integreeritud taimeriga – “Kussutamist" saab pärast sisselülitamist aktiveerida 15 või 30 minutiks.
  • Võimalik ka heli valjust reguleerida. On tähtis, et BabyShusher oleks alguses valjem kui beebi enda nutt. Vali sobiv helivaljus ning hiljem saad seda vastavalt vajadusele reguleerida.
  • Kõige efektiivsem kasutusperiood: sünnist kuni 4 kuuni, aga emad kasutavad seda edukalt ka kuni 9 kuu vanuste lastega.
  • Pakitud atraktiivsesse karpi – IDEAALNE KINGITUS igale beebile
  • Vajab töötamiseks 2 AA patareid, mis kuuluvad komplekti. Toode on kasutamiseks valmis.

Miks just "BabyShusher"?
Mõned emad kindlasti arvavad - ma saan ka ise "kussutamisega" hakkama, kuni beebi nutmise lõpetab. Või siis panen sama muusika arvutist või telefonist mängima. Lõpuks kasvõi fööni või tolmuimeja (jah, mõned emad mõtlevad välja kõige veidramaid "lahendusi"). Muidugi võib ka nendest abi olla, aga "BabyShusher" on disainitud olema väga efektiivne ja samas ka kasutussõbralik emadele. Helivaljus ja kõla on täpselt arendatud beebidele sobivaks (vaevalt suudab ema pikemat aega sama rütmi hoida. Telefonidel aga ei ole õiget kõla ning need võivad beebile liiga lähedal olles ohtlikuks muutuda). BabyShusher on täiesti ohutu ja mängib ainult "šššš" heli, selle valjust saab muuta ning seda saab vastavalt vajadusele suunata. Lisaks on "BabyShusherit" lihtne kaasas kanda näiteks kotis või auto peal.
Mõistagi on valida väga palju erinevaid mänguasju, mis kõik lubavad beebit rahustada. Siiski peaksite mõtlema selle üle, kas mänguasja helivaljust saab muuta, kas seda saab vajadusel õige nurga alla keerata, kas seda on lihtne kaasas kanda jne. "BabyShusher" on disainitud viisil, et kõik selle kasutajad ütlevad kui ühest suust: "Kuidas me ilma selleta küll toime tulime? :) "


Lisainfo
Manufacturer Baby Shusher (USA)
Write Your Own Review
Arvustatav toode:"Baby Shusher" imeline rahusti